معرفی

مجموعه مازند توزین با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات سیستم های توزین و اتوماسیون های فروشگاهی ،ارائه دهنده راهکارهای مناسب جهت مشاوره و پیاده سازی سیستم های توزین و اتوماسیون فروش در خدمت شما می باشد.

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و ورود سیستم های هوشمند به عرصه های تجاری، مجموعه مازند توزین با در اختیار داشتن تیمی با دانش و تجربه بالا و همگام با تکنولوژی های روز در این زمینه راهگشای نیاز های شما  می باشد.

زمینه های فعالیت مجموعه شامل سیستم های توزین اعم از ترازوهای آزمایشگاهی حساس با دقت های هزارم گرم قابل استفاده در آزمایشگاهها و صنوفی همچون طلا فروشی، تا باسکول های سنگین 60 تن جاده ای با ابعاد و سازه های مختلف، از سیستم های توزین صنعتی مورد استفاده در کارخانه های تولیدی تا ترازوهای فروشگاهی، از ترازوهای ساده که صرفا جهت توزین مورد استفاده قرار می گیرند تا ترازوهای پیشرفته تحت شبکه ، از ترازوهای فروشگاهی معمولی، تا ترازوهای فیش پرینتر ، لیبل پرینتر و ترازوهای کارتی می باشد.

خدمات و پشتیبانی

مجموعه مازند توزین با تکیه بر دانش روز و تجربه و با در اختیار داشتن نمایندگی خدمات و پشتیبانی عمده شرکت هایی که در بازار به فعالیت می پردازند، تعمیرات و خدمات دهی کاملی به مشتریان ارائه می دهد. همچنین در همین راستا این مجموعه آمادگی خود را به جهت انجام سرویس های دوره ای و انجام کلیه امور مربوط به سیستم های توزین اعم از کالیبراسیون تا تعمیرات تخصصی اعلام می دارد.